Kariera w Kancelarii Rachunkowej Denarius

Jesteśmy biurem rachunkowym o ugruntowanej pozycji od 2011 roku. Prowadzimy księgowość dla małych i dużych podmiotów. Obsługujemy też podmioty międzynarodowe.
Nasz zespół to profesjonaliści, których charakteryzuje doświadczenie, wiedza, kompetencje i pasja! W związku z rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko

KSIĘGOWY/A
(miejsce pracy: Poznań ul. Bóżnicza 1/45 )

OPIS STANOWISKA

  • księgowanie dokumentów (KPiR, pełne księgi handlowe)
  • fakturowanie,
  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanych zadań,
  • wsparcie przy przygotowaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
  • nadzór nad obiegiem dokumentów,
  • kontakt z Klientami Biura i instytucjami takimi jak ZUS, US, GUS,
  • praca na dłuższy okres.

OCZEKIWANIA

  • student rachunkowości - studia zaoczne
  • biegła obsługa programów MS Excel, MS Word
  • sumienność i skrupulatność,
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie z zakresu księgowości
  • wysoka motywacja i zaangażowanie,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY

  • umowa zlecenie / umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niepowtarzalną atmosferę i warunki pracy w młodym zespole